עקב עבודות תחזוקה החנות מושבתת כרגע. נשוב בהקדם. תודה על הבנתכם. ניתן לבצע הזמנה טלפונית 046279558 שלוחה 3

ניקוי הברז

ברצוננו להבטיח שהברז שלכם תמיד נשמר במצב הטוב ביותר. מכיוון שכל גימור דורש טיפול מיוחד משלו, התווינו עצות לכל הגימורים השונים.

ניתן לנקות ברזים בגימור כרום, נירוסטה או זהב בעזרת חומר לניקוי חלונות ומטלית מעט לחה. יש לרסס חומר ניקוי על המטלית (לא ישירות על הברז) כדי למנוע נזק פנימי. לאחר מכן יש לשטוף היטב את מטלית הניקוי במים חמים ולסחוט את המים במהירות. אז יש להשתמש במטלית זו כדי להסיר את חומר הניקוי מהברז. רצוי לעשות זאת באמצעות מטלית מיקרופייבר.

ברזים בגימור גאן מטאל, רוז קופר או שחור עדיף לנקות עם מים חמים ומטלית מיקרופייבר. יש לייבש את הברז לאחר השימוש כדי למנוע הצטברות אבנית. רצוי לעשות זאת באמצעות מטלית מיקרופייבר.

הערה: בעת שימוש בברזים ואביזרים בגימור גאן מטאל, רוז קופר או שחור, אין להשתמש בחומרי ניקוי עם תרכובת פחמן (כגון איזופרופנול, אלכוהול, אתנול וכו'), אלא אם הם מדוללים מאוד, כמו חומר לניקוי חלונות.

במקרה של גימור נחושת-פטינה, הדרך הטובה ביותר לנקות את הברז היא להשתמש במים חמים ובמטלית מיקרופייבר. אין להשתמש בחומרי ניקוי. טפלו בברז כל 3-6 חודשים עם שעוות דבורים.

הערה: חומרי ואביזרי ניקוי כגון מברשות כלים, ספוגי כלים, מסירי אבנית, חומצות או ממיסים עלולים לפגוע בפנים ובחוץ של הברז.

Dark colours in the kitchen are becoming increasingly popular. From dark blue and green to evocative black and every shade of grey in between. A black Quooker tap fits perfectly in that picture.

The boiling-water tap is coated with a layer of 24 carat gold and is as stylish as it is practical. A true icon.

The Fusion and Classic Fusion taps in patinated brass are like a fine wine: give them the time to mature and they just keep getting more and more beautiful. The perfect accessory to make a unique, individual mark in your kitchen.