קוקר קיוב

בעזרת הקיוב תוכלו גם לקבל מים קרים ומים מוגזים מברז הקוקר שלכם.

הברז שעושה הכל

הקיוב מקל על החיים במטבח. הוא חוסך זמן ומקום, מאפשר לוותר על השימוש בבקבוקי פלסטיק ובטוח לשימוש לחלוטין. לקבלת מים מוגזים, יש ללחוץ על טבעת ההפעלה ולסובב אותה בו זמנית. הטבעת המוארת שהופכת לאדומה כדי להצביע על יציאת מים רותחים מהבהבת כעת בכחול: מים מוגזים יוצאים מהברז. לקבלת מים קרים יש ללחוץ על טבעת ההפעלה, להמתין רגע ואז לסובבה. כך שאי אפשר להוציא מים רותחים כשרוצים מים מוגזים.

כיצד הקוקר והקיוב עובדים יחדיו?

יש להתקין את הקיוב בתחתית ארון המטבח ליד מיכל הקוקר. הקיוב כולל שני מסננים שהופכים את המים לטהורים בדיוק כמו המים בבקבוקים שקונים בחנות. הקיוב מחובר למיכל CO2 המעניק לכם 60 ליטר מים מוגזים מברז הקוקר שלכם.

זמינות ותחזוקה

את הקיוב ניתן לשלב עם כל ברזי הקוקר. אנו מספקים מיכל CO2 אחד כסטנדרט. כאשר זרם המים מואט ויש פחות CO2 במים, המשמעות היא שיש להחליף את מיכל ה- CO2. תוכלו להזמין מיכלים חדשים בקלות דרך החנות שלנו. ניתן להחזיר מיכלי CO₂ ריקים לקוקר ללא תשלום. המסננים במיכל הקיוב מחזיקים כשנה. כשהמיכל מתחיל לצפצף, הגיע הזמן למסננים חדשים; ניתן גם להזמין אותם דרך חנות האינטרנט שלנו.

הקיוב מספק מים קרים ומים מוגזים ומשמעותו שאין עוד צורך לקנות מים בבקבוקי פלסטיק. כדי להשיג מים מוגזים, יש לחבר לקיוב מיכל CO2.

שאלות נפוצות

האם ניתן לשנות את רמת העוצמה של המים המוגזים?

לא, לא ניתן לשנות את עוצמת ההגזה של המים המוגזים.

מהי התחזוקה הנדרשת לקיוב?

אנו ממליצים לנקות את המאוורר פעם בשנה. בנוסף, יש להחליף את המסננים בקיוב מדי שנה. הקיוב יתחיל לצפצף ונורית הקיוב על המיכל תהבהב כדי לציין כי יש להחליף את המסננים. את אלה ניתן להזמין בחנות האינטרנט שלנו.

האם ניתן לחבר את הקיוב למיכל קוקר קיים?

הקיוב יעבוד עם כל המערכות שיוצרו לאחר אוקטובר 2017. לברזים אלה יש מספרים סידוריים המתחילים ב- QW1 או QW0. למיכלים יש מספרים סידוריים המתחילים ב- VCW או CCW.

עד כמה הקיוב בר קיימא?

עם הקיוב אין יותר צורך בבקבוקי פלסטיק ולא תצטרכו לזרוק בקבוקי מים משומשים מכיוון שהיו פתוחים זמן רב מדי. באמצעות הקיוב, אתם מוזגים את מה שאתם שותים וחוסכים את הטרחה של קניית מים בבקבוקים או הזמנת משלוחי בקבוקי מים לביתכם.

כמה חשמל צורך הקיוב?

הקיוב מצריך מתח חשמלי של 230 וולט ויש לו הספק של 100 וואט. במצב המתנה הקיוב צורך רק 12 וואט בשעה.

כמה מים מוגזים מפיק הקיוב?

הקיוב מפיק עד 2 ליטרים של מים מוגזים קרים בהישג יד בטמפרטורה של 10 - 20 מעלות.

כמה ליטרים מים קרים מסוננים מספק הקיוב?

הקיוב יכול לספק כמות בלתי מוגבלת של מים מסוננים. הזנת המים המסוננים עוברת דרך המים הקרים המוגזים, אשר מפחיתים את טמפרטורת המים המסוננים בכ -5 מעלות. לכן הטמפרטורה של המים הקרים המסוננים תשתנה בהתאם לטמפרטורת המים הנכנסים ולכמות המים המוגזים בתוך מיכל הקיוב. לאחר התרוקנות מוחלטת של המיכל, לוקח כ- 40 דקות עד שהמים המוגזים יתקררו.

כמה ליטרים מים מסנני הקיוב יכולים לעבד?

המסננים בקיוב יכולים לעבד כ- 1,000 ליטר מים. מסיבות היגייניות, המסננים צריכים להיות מוחלפים לאחר 12 חודשים. תוכלו להזמין מסננים חדשים בחנות האינטרנט שלנו.

האם ניתן להשתמש במיכלי CO₂ של מותג אחר?

ניתן להשתמש רק במיכלי CO₂ המסופקים על ידי קוקר עבור הקיוב. אין מיכלים אחרים התואמים, וניסיון שימוש שכזה יבטל את האחריות.

מה עלי לעשות עם מיכלי CO₂ המשומשים?

יש להחזיר מיכלים משומשים לקוקר ושירות חינם זמין לשם כך. קרא עוד כאן.

מה המחיר של קוקר וקיוב?