עקב עבודות תחזוקה החנות מושבתת כרגע. נשוב בהקדם. תודה על הבנתכם. ניתן לבצע הזמנה טלפונית 046279558 שלוחה 3

קוקר קיוב

בעזרת הקיוב תוכלו גם לקבל מים קרים מסוננים ומים מוגזים מסוננים מברז הקוקר שלכם, בנוסף למים הרותחים המתקבלים מהקוקר.

הברז שעושה הכל

הקיוב מקל על החיים במטבח. הוא חוסך זמן ומקום, מאפשר לוותר על השימוש בבקבוקי פלסטיק ובטוח לשימוש לחלוטין. לקבלת מים מוגזים, יש ללחוץ על טבעת ההפעלה ולסובב אותה בו זמנית. הטבעת המוארת שהופכת לאדומה כדי להצביע על יציאת מים רותחים מהבהבת כעת בכחול: מים מוגזים-מסוננים יוצאים מהברז. לקבלת מים קרים ומסוננים יש ללחוץ על טבעת ההפעלה, להמתין רגע ואז לסובבה. כך שאי אפשר להוציא מים רותחים כשרוצים לקבל מים מוגזים או מים קרים.

כיצד הקוקר והקיוב עובדים יחדיו?

יש להתקין את הקיוב בתחתית ארון המטבח ליד מיכל הקוקר. הקיוב כולל מסנן שהופך את המים לטהורים בדיוק כמו המים בבקבוקים שקונים בחנות. הקיוב מחובר למיכל CO2 המעניק לכם 60 ליטר מים מוגזים מברז הקוקר שלכם.

זמינות ותחזוקה

את הקיוב ניתן לשלב עם כל ברזי הקוקר. אנו מספקים מיכל CO₂ אחד כסטנדרט. כאשר זרם המים מואט ויש פחות CO₂ במים, המשמעות היא שיש להחליף את מיכל ה- CO₂. תוכלו להזמין מיכלי גז חדשים בקלות דרך החנות שלנו. ניתן להחזיר מיכלי CO₂ ריקים לקוקר ללא תשלום. אורך החיים של מסנן הקיוב הוא שנה. לאחר שנה הקיוב יתחיל לצפצף ויראה על הצג שלו כי הגיע הזמן למסנן חדש; ניתן להזמין גם אותו דרך החנות האינטרנטית שלנו.

הקיוב מספק מים קרים ומסוננים ומים מוגזים מסוננים ומשמעותו שאין עוד צורך לקנות מים בבקבוקי פלסטיק. כדי להשיג מים מוגזים, יש לחבר לקיוב מיכל גז CO₂.

שאלות נפוצות

האם ניתן לשנות את רמת העוצמה של המים המוגזים?

כן. רמת ההגזה ניתנת לבחירה בין 2 רמות. עוצמה של 50% הגזה וכן עוצמה של 100% הגזה, לעוצמה חזקה יותר.

תחושת המוגזות של הסודה מהקיוב היא סודה עדינה.

מהי התחזוקה הנדרשת לקיוב?

אנו ממליצים לנקות את המאוורר פעם בשנה. בנוסף, יש להחליף את המסנן בקיוב מדי שנה. הקיוב יתחיל לצפצף ותוצג הודעה במסך התצוגה כדי לציין כי יש להחליף את המסנן. את המסנן ניתן להזמין בחנות האינטרנטית שלנו.

האם ניתן לחבר את הקיוב למיכל קוקר קיים?

הקיוב יעבוד עם כל המערכות שיוצרו לאחר אוקטובר 2017. לברזים אלה יש מספרים סידוריים עם האות W או המתחילים באות T. למיכלים יש מספרים סידוריים עם האות W או כאלו המתחילים עם האות R.

עד כמה הקיוב בר קיימא?

עם הקיוב אין יותר צורך בבקבוקי פלסטיק ולא תצטרכו לזרוק בקבוקי מים משומשים מכיוון שהיו פתוחים זמן רב מדי. באמצעות הקיוב, אתם מוזגים את מה שאתם שותים וחוסכים את הטרחה של קניית מים בבקבוקים או הזמנת משלוחי בקבוקי מים לביתכם.

כמה חשמל צורך הקיוב?

הקיוב מצריך מתח חשמלי של 230 וולט ויש לו הספק של 100 וואט. במצב המתנה הקיוב צורך רק 5 וואט בשעה.

כמה מים מוגזים מפיק הקיוב?

הקיוב מפיק עד 2 ליטרים של מים מוגזים קרים ומסוננים בהישג יד בטמפרטורה של 5 - 15 מעלות.

כמה ליטרים מים קרים מסוננים מספק הקיוב?

הקיוב יכול לספק 2.4 ליטרים של מים קרים מסוננים. הטמפרטורה של המים הקרים המסוננים תשתנה בהתאם לטמפרטורת המים הנכנסים כאשר הטווח הוא בין 5 ל- 15 מעלות צלזיוס. לאחר התרוקנות מוחלטת של המיכל, לוקח כ- 30 דקות עד שהמים המסוננים יתקררו.

כמה ליטרים מים מסנן הקיוב יכול לעבד?

המסנן בקיוב יכול לעבד כ- 3,500 ליטר מים. מסיבות היגייניות, המסנן צריך להיות מוחלף לאחר 12 חודשים. תוכלו להזמין מסנן חדש בחנות האינטרנטית שלנו.

האם ניתן להשתמש במיכלי CO₂ של מותג אחר?

ניתן להשתמש רק במיכלי CO₂ המסופקים על ידי קוקר עבור הקיוב. אין מיכלים אחרים התואמים, וניסיון שימוש שכזה יבטל את האחריות.

מה עלי לעשות עם מיכלי CO₂ המשומשים?

יש להחזיר מיכלים משומשים לקוקר ושירות חינם זמין לשם כך. קרא עוד כאן.

מה המחיר של קוקר וקיוב?