עקב עבודות תחזוקה החנות מושבתת כרגע. נשוב בהקדם. תודה על הבנתכם.

אנרגיה

האם עלי לכבות את מערכת ה-Quooker שלי בעת יציאה לחופשה?

חסכוני יותר לכבות את מיכל ה- Quooker בעת יציאה לחופשה של יותר משבוע. כך חוסכים כ-1.5 קילוואט לשבוע ואיבוד החום הוא 10W בלבד. במקרה של היעדרות לשבועיים לפחות, מומלץ לכבות את הקיוב.

במהלך חופשה ממושכת המים בבית עומדים למשך זמן מה. מים עומדים משפיעים על איכות מי השתייה.

בעת ההפעלה מחדש של ה- Quooker עם החזרה מהחופשה, אנו ממליצים להפעיל את המים הקרים-מסוננים והמוגזים למשך 3-4 דקות. פעולה זו תכניס מים טריים לקיוב ותבטיח איכות מים אופטימלית. עבור המים הרותחים- יש להפעיל את זרם המים הרותחים למשך דקה ביחד עם מעט מי שטיפה קרים באמצעות הידית, זאת כדי לרוקן את המיכל ביסודיות. פעולה זו תביא למילוי המיכל במים טריים. לאחר 10 דקות, מערכת ה- Quooker שלך תהיה מוכנה לשימוש.

מהי צריכת האנרגיה של מערכת Quooker שלי?

צריכת החשמל של מיכל מים רותחים של Quooker במצב המתנה היא 10W ליום. לצורך הדגמה, מדובר בצריכת חשמל פחותה מזו של טלוויזיה או נתב במצב המתנה.

מיכל המים מחובר לאספקת המים ולשקע חשמל. מיכל PRO3 מספק מים רותחים בלבד. האיחוד האירופי לא פרסם הנחיות לתיוג צריכה אנרגיה עבור מכלי מים רותחים ולכן לא ניתן לתייג את מאגר ה- PRO3.  צריכת האנרגיה של מיכל זה חסכונית בדומה לזו של מיכל ה- COMBI.  למיכלי COMBI תווית צריכת אנרגיה A בקטגוריית XXS.

מידע נוסף על צריכת האנרגיה של מערכת Quooker ניתן למצוא כאן.