עקב עבודות תחזוקה החנות מושבתת כרגע. נשוב בהקדם. תודה על הבנתכם.

כללי

כיצד פועלת מערכת הקוקר?

מערכת Quooker מורכבת משני חלקים: מברז מים רותחים על משטח העבודה, ומ- 2 מערכות מים בארון. המים הרותחים במיכל נשמרים בטמפרטורה של 108 מעלות צלזיוס. המיכל מבודד, בדומה לבקבוק תרמוס, ולכן נדרשת מעט מאוד אנרגיה (10 וואט) כדי לשמור על טמפרטורת המים בתוכו. מיכל המים הקרים מספק מים בטמפ' של 5-15 מעלות צלזיוס. המיכלים מחוברים לאספקת המים. בעת הפעלת ברז המים הרותחים, מים חדשים זורמים ישירות מאספקת המים לתוך המיכל. השליטה בברז המים הרותחים עשויה להשתנות מברז אחד לאחר. סרטון זה מסביר את כל הפעולות של ברז Quooker פלקס.

היכן ניתן להזמין מיכלי גז, סננים וערכות תחזוקה?

ניתן להזמין מיכלי גז, סננים וחלפים שונים בחנות המקוונת שלנו.

דרוש סיוע בבחירת המוצר הנכון? מחלקת השירות שלנו עומדת לרשותכם service@quooker.co.il.

כאן ניתן למצוא מדריך קצר להרשמה לאתר וכן הסבר להזמנת מוצרים מהחנות המקוונת.

איך מפעילים את ברז המים הרותחים?

כל הברזים של Quooker מגיעים עם טבעת הפעלה בטיחותית לשימוש ע"י ילדים. בגלל התנועה הייחודית של לחיצה-לחיצה-סיבוב, יש סיכוי קטן מאוד לפתיחה 'בטעות' של ברז המים הרותחים. תחילה יש ללחוץ פעמיים על טבעת ההפעלה, ולאחר מכן לסובב אותה. רק אז תחל זרימת המים הרותחים מהברז. לאחר 3 שניות מהשימוש הראשון, ניתן להפעיל את פונקציית המים הרותחים על ידי לחיצה וסיבוב פעם אחת בלבד של טבעת ההפעלה. יש לנקוט תמיד במשנה זהירות עם מים רותחים. מספר אמצעי זהירות נלקחו בחשבון בעת תהליך התכנון. למידע נוסף ניתן ללחוץ כאן. יש למנוע מילדים להשתמש בברז כצעצוע ולא לתת להם להפעיל ו/או לנקות את המוצר ללא השגחה.

היכן ניתן למצוא מדריך דרישות תשתית למערכת ה- Quooker שלי?

ניתן ללחוץ כאן כדי לעבור לדף ההורדות שלנו, באפשרותכם למצוא מידע נוסף על מערכת ה-Quooker במסמך 'טיפים לשימוש' .

איזה סוג אחריות יש לי?

תקופת האחריות עבור המערכת הינה שנתיים בכפוף לשימוש סביר ובהתאם להוראות ולתעודת האחריות. במידה ולדעתכם מערכת ה-Quooker שלכם אינה מתפקדת בצורה מיטבית, יש ליצור קשר עם מחלקת השירות שלנו באופן ישיר דרך חשבון My Quooker או דרך פניה בדוא"ל service@quooker.co.il. איחור בתחזוקה, בעיות מכניות הנוצרות עקב אבנית או שימוש בחלפים מצד שלישי כלשהו יבטלו את האחריות. כמו כן תבוטל האחריות במידה והמערכת הותקנה / טופלה שלא ע"י טכנאי מוסמך של החברה או מי מטעמה.

האם למערכת קוקר יש מסנן?

מכל Quooker מצויד במסנן מים מסוג HiTAC® (״פחם פעיל בטמפרטורה גבוהה״) מים העוברים דרך מסנן פחם פעיל זה מותירים את כל הזיהומים על המסנן. כלור, חיידקים, חומרי הדברה ומזהמים אחרים שעלולים להשפיע לרעה על טעם המים מוסרים על ידי המסנן. אניני טעם יוכלו מיד להבחין בהבדל!