עקב עבודות תחזוקה החנות מושבתת כרגע. נשוב בהקדם. תודה על הבנתכם.

התקנה ותחזוקה

מה המידות של מכלי ה- Quooker?

מה המידות של מכלי ה- Quooker?

מיכל PRO3 (מיכל מים רותחים של 3 ליטר):

גובה המיכל: 46.7 ס"מ.

קוטר מיכל: 15 ס"מ

CUBE  (מיכל מים קרים):

גובה המיכל: 50 ס"מ כולל מיכל גז.

רוחב המיכל: 22.3 ס"מ כולל מיכל גז.

עומק המיכל: 27 ס"מ.

סקירה כללית של כל המפרטים של מיכלי המים שלנו ניתן למצוא כאן

תרצו לדעת מה מידות הברזים? אלה נמצאים בעמוד של כל ברז, לפי בחירה.

האם אפשר להתקין את מערכת ה-Quooker בעצמי?

את הקוקר רשאי להתקין רק טכנאי חברה מוסמך או מי שהוסמך לכך מטעמה.

אין להתקין את הקוקר באופן עצמאי. הדבר יגרום לפקיעת אחריות המוצר וקוקר לא תישא בכל אחריות בכל הנוגע לכל נזק שהוא שנגרם למוצרים ו/או כל תקלה בתפקוד של המוצרים כתוצאה מהעבודה שבוצעה ע"י צד שלישי או ע"י הלקוח עצמו, אשר תהיה באחריות הלקוח בלבד.

כיצד ומתי יש לתחזק את מערכת Quooker?

ברז Quooker אינו זקוק לתחזוקה מונעת. ברגע שבו זרם המים הופך פחות חזק, זו עדות להצטברות אבנית. לרוב ניתן לפתור זאת בקלות על ידי הסרת אבנית ממסנן ברז ה-Quooker. ניתן לקרוא עוד על הסרת אבנית ממסנן הברז ולמידע נוסף על תחזוקה ניתן לעיין בדף התחזוקה שלנו.

כיצד ניתן להסיר אבנית ממסנן הברז של ברז Quooker?

אנו ממליצים להסיר אבנית מהחסכם שעל קצה הפיה באופן קבוע, בהתאם לקשיות המים באזורכם. על מנת להסיר אבנית מהחסכם, יש להתיר את הפיה של הברז, להוציא את החסכם ולטבול אותו בתמיסה של מים וחומץ למשך זמן מה. פעולה זו תמנע חסימה וריסוס לא סדיר מהברז.

האם ניתן להתקין מרכך מים עבור מערכת Quooker?

ניתן להתקין מרכך מים כל עוד המרכך אינו מפחית את רמת החומציות של המים (נדרשת רמת PH של 7 ומעלה). מערכות אוסמוזה הפוכה או מתקן מנטרל מלחים אסורים להתקנה בשילוב עם מע' Quooker, מכיוון שהם מפחיתים את חומציות המים.

כיצד אוכל להפעיל או לכבות את מערכת Quooker?

כדי לכבות את מערכת Quooker יש להשתמש במתג בצורת 'Q' בחלק העליון של המיכל. . ניתן לכבות את הקיוב על ידי לחיצה ממושכת על כפתור ההדלקה במסך הבית למשך 2 שניות.

איך אני מנקה את ברז ה- Quooker שלי?

מומלץ לנקות את הברז באמצעות מטלית לחה הספוגה במים חמימים בלבד. ייבוש הברז לאחר השימוש מונע כתמי אבנית. אנו ממליצים בחום שלא להשתמש בחומרי ניקוי אחרים (כגון חומרים נגד אבנית, חומרי מירוק או חומץ) או רפידות קרצוף. אלו עלולים להשפיע על הציפוי של החלקים ועל חומר הסיכה של חלקי הברז, המבטיח שכל החלקים ינועו בצורה חלקה.