בחירת גימור

האם בחרתם לכם ברז קוקר? כל מה שעליכם לעשות כעת זה לבחור את הגימור. ישנן מספר אפשרויות בהתאם לדגם הברז שנבחר.

ברז פלקס (בעל צינור נשלף) קיים ב- 5 גימורים אפשריים: כרום, נירוסטה מוברשת, שחור, גאן מטאל ורוז קופר.

ברז פיוז'ן (אינו נשלף) קיים ב- 7 גימורים אפשריים: כרום, נירוסטה מוברשת, שחור, גאן מטאל, רוז קופר, נחושת פטינה וזהב.

ברז קלאסיק פיוז'ן (אינו נשלף, ברז במראה כפרי) קיים ב- 3 גימורים אפשריים: כרום, נירוסטה מוברשת ונחושת פטינה.

הגימורים השונים

כרום ונירוסטה הם גימורים נצחיים, המתאימים לכל מטבח וזמינים עבור כל ברזי קוקר. ניתן לבחור גם בגימור שחור. השחור הוא מגניב וייחודי וכן אלגנטי ומסוגנן. גימור רוז קופר נראה כמו תכשיט שנבחר בקפידה ומעניק למטבח זוהר חמים ועל-זמני ומאיר את החדר כולו. גימור גאן מטאל משדר נוכחות ואמירה עוצמתית בכל מטבח. גימור נחושת פטינה אהוד על אוהבי הוינטג' וברז זהב הוא פריט ראווה על משטח העבודה.

ניקוי הברז

ברצוננו להבטיח שהברז שלכם תמיד נשמר במצב הטוב ביותר. מכיוון שכל גימור דורש טיפול מיוחד משלו, התווינו עצות לכל הגימורים השונים.

ניתן לנקות ברזים בגימור כרום, נירוסטה או זהב בעזרת חומר לניקוי חלונות ומטלית מעט לחה. יש לרסס חומר ניקוי על המטלית (לא ישירות על הברז) כדי למנוע נזק פנימי. לאחר מכן יש לשטוף היטב את מטלית הניקוי במים חמים ולסחוט את המים במהירות. אז יש להשתמש במטלית זו כדי להסיר את חומר הניקוי מהברז. רצוי לעשות זאת באמצעות מטלית מיקרופייבר.

ברזים בגימור גאן מטאל, רוז קופר או שחור עדיף לנקות עם מים חמים ומטלית מיקרופייבר. יש לייבש את הברז לאחר השימוש כדי למנוע הצטברות אבנית. רצוי לעשות זאת באמצעות מטלית מיקרופייבר.

הערה: בעת שימוש בברזים ואביזרים בגימור גאן מטאל, רוז קופר או שחור, אין להשתמש בחומרי ניקוי עם תרכובת פחמן (כגון איזופרופנול, אלכוהול, אתנול וכו'), אלא אם הם מדוללים מאוד, כמו חומר לניקוי חלונות.

במקרה של גימור נחושת-פטינה, הדרך הטובה ביותר לנקות את הברז היא להשתמש במים חמים ובמטלית מיקרופייבר. אין להשתמש בחומרי ניקוי. טפלו בברז כל 3-6 חודשים עם שעוות דבורים.

הערה: חומרי ואביזרי ניקוי כגון מברשות כלים, ספוגי כלים, מסירי אבנית, חומצות או ממיסים עלולים לפגוע בפנים ובחוץ של הברז.

Dark colours in the kitchen are becoming increasingly popular. From dark blue and green to evocative black and every shade of grey in between. A black Quooker tap fits perfectly in that picture.

The boiling-water tap is coated with a layer of 24 carat gold and is as stylish as it is practical. A true icon.

The Fusion and Classic Fusion taps in patinated brass are like a fine wine: give them the time to mature and they just keep getting more and more beautiful. The perfect accessory to make a unique, individual mark in your kitchen.