עקב עבודות תחזוקה החנות מושבתת כרגע. נשוב בהקדם. תודה על הבנתכם. ניתן לבצע הזמנה טלפונית 046279558 שלוחה 3

גימורים

בחירת גימור

האם בחרתם לכם ברז קוקר? כל מה שעליכם לעשות כעת זה לבחור את הגימור. ישנן מספר אפשרויות בהתאם לדגם הברז שנבחר.

ברז פלקס (בעל צינור נשלף) קיים ב- 5 גימורים אפשריים: כרום, נירוסטה מוברשת, שחור, גאן מטאל ורוז קופר.

ברז פיוז'ן (אינו נשלף) קיים ב- 7 גימורים אפשריים: כרום, נירוסטה מוברשת, שחור, גאן מטאל, רוז קופר, נחושת פטינה וזהב.

ברז קלאסיק פיוז'ן (אינו נשלף, ברז במראה כפרי) קיים ב- 3 גימורים אפשריים: כרום, נירוסטה מוברשת ונחושת פטינה.

כרום ונירוסטה הם גימורים נצחיים, המתאימים לכל מטבח וזמינים עבור כל ברזי קוקר. ניתן לבחור גם בגימור שחור. השחור הוא מגניב וייחודי וכן אלגנטי ומסוגנן. גימור רוז קופר נראה כמו תכשיט שנבחר בקפידה ומעניק למטבח זוהר חמים ועל-זמני ומאיר את החדר כולו. גימור גאן מטאל משדר נוכחות ואמירה עוצמתית בכל מטבח. גימור נחושת פטינה אהוד על אוהבי הוינטג' וברז זהב הוא פריט ראווה על משטח העבודה.

גאן מטאל

ברז Quooker בגימור גאן מטאל משדר נוכחות ואמירה עוצמתית בכל מטבח. עם גווני האפור הכהה העמוקים שלו ורמז לכחול מהפנט וברק עדין, הברז הזה הוא פנינה אמיתית. העיצוב המרשים שלו מגלם את השילוב המושלם של אינטליגנציה, תחכום וחוזק, מה שהופך אותו לבחירה נועזת.

רוז קופר

מקסים, מעודן וזוהר: הברז החדש של Quooker עם גימור רוז קופר נראה כמו תכשיט שנבחר בקפידה. הגוון הייחודי הזה עם אופי של נחושת ועם השפעות של ורוד, מעניק למטבח זוהר חמים ועל-זמני ומאיר את החדר כולו.

שחור

צבעים כהים במטבח הופכים פופולריים יותר ויותר. מכחול וירוק כהים ועד שחור עמוק וכל גוון אפור שביניהם. ברז Quooker שחור מתאים לתמונה הזו.

זהב

ברז קוקר מצופה בשכבה של זהב 24 קראט והוא מעוצב כמו שהוא פרקטי. אייקון אמיתי במטבח.

נחושת פטינה

ברזי הפיוז'ן והקלסיק פיוז'ן בגימור נחושת-פטינה הם כמו יין משובח: תנו להם את הזמן להתבגר והם רק הולכים ונעשים יפים יותר ויותר. האביזר המושלם להטביע חותם ייחודי ואינדיבידואלי במטבח.

ניקוי ברז הקוקר

ברצוננו להבטיח שהברז שלכם תמיד נשמר במצב הטוב ביותר. מכיוון שכל גימור דורש טיפול מיוחד משלו, התווינו עצות לכל הגימורים השונים. ניתן לקרוא את העצות שלנו כאן.