עקב עבודות תחזוקה החנות מושבתת כרגע. נשוב בהקדם. תודה על הבנתכם. ניתן לבצע הזמנה טלפונית 046279558 שלוחה 3

רעיון מהפכני

מים רותחים ישירות מברז המטבח? בשנת 1970 זה היה רעיון די אבסורדי, אבל עכשיו קוקר כובש את העולם. זה מה שקרה.

כעת, קוקר מייצרת 110,000 קוקרים בשנה, ישנן מעל ל 2000 משווקים, מחזור שמכפיל את עצמו מידי שנתיים עם נציגויות בהולנד, בלגיה, דנמרק, גרמניה, נורבגיה, בריטניה, איחוד האמירויות הערביות, שבדיה, שוויץ וישראל. כל זה הודות לשנים של פיתוח, בדיקות וחדשנות טכנית.

האחים פיטרי תמיד פעלו כדי לספק מוצר בר קיימא, איכותי וידידותי לסביבה. כיום הם מובילים חברה בינלאומית מצליחה ותוך שהם הולכים בדרכו של אביהם המנוח, ממשיכים להשקיע בחדשנות ועיצוב המוצר.

נילס פיטרי: ״העובדה שיותר אנשים מאמצים את הקוקר ככלי חיוני במטבח המודרני, באה לידי ביטוי במכירות, שנוסקות. אנחנו מאוד גאים בזה. עם זאת, מנוחה על זרי הדפנה אינה אפשרות. אנחנו רוצים להמשיך לחדש. למשל, על ידי פיתוח משאבי הייצור שלנו, המאפשרים לנו לחשוב על פתרונות מקוריים."

קוקר עומדת לכבוש את העולם. השאיפה: לספק מים רותחים לכמה שיותר מטבחים פרטיים, בדרך חכמה ואחראית. קוקר מעסיקה 300 עובדים בריידרקירק שבהולנד, אשר עובדים על רעיונות טכניים חדשים ופתרונות שיהפכו את הברזים ליעילים יותר, קלים יותר לשימוש ואף מעוצבים יותר.

הקוקר הוא ברז המים הרותחים הראשון בעולם. הוא הומצא על ידי הנרי פיטרי ברוטרדם בשנות ה 70- של המאה ה-20. הוא עבד ביוניליוור באותה תקופה כשמרקי אינסטנט התחילו לצאת לשוק והוא חשב שהמרק יהיה מוכן מהר אף יותר אם המים הרותחים ייצאו מהברז. הרעיון לא עזב את מוחו. הוא התפטר מיוניליוור ופרש למרתף שלו ברוטרדם. שם הוא פיתח את ברז המים הרותחים הראשון בעולם. הוא מכר אותו לחברים ומכרים שהתלהבו ממנו. אחרי שבנו נילס סיים את לימודיו, הוא לקח פיקוד על הייצור של ברז המים הרותחים במקום אביו. בשנת 1992 הקוקר הראשון ) 'קוקר מהיר'(  יצא לשוק. מהרגע שבנו וולטר הצטרף לחברה, הקוקר התחיל לתפוס אחיזה על השוק. משנת 2000 הוא התחיל לצבור תאוצה. ברז המים הרותחים שגשג בהולנד. בשנת 2004 הקוקרים הראשונים יוצאו מחוץ למדינה.

סיפור של חדשנות