עקב עבודות תחזוקה החנות מושבתת כרגע. נשוב בהקדם. תודה על הבנתכם. ניתן לבצע הזמנה טלפונית 046279558 שלוחה 3

איך עובד הקוקר

ברז קוקר מספק מים מסוננים- רותחים בטמפרטורה של 100°C, קרים ומים מוגזים מתי שתרצו. בנוסף ברז הקוקר מתפקד כברז המטבח היחידי בסביבת הכיור.

איך זה עובד

מערכת הקוקר מורכבת מ 2 מכלים.

מכל קטן בארון המטבח שמחובר לברז המים הרותחים שעל השיש. המכל פועל כמו תרמוס המחובר לאספקת המים הראשית. המכל מבודד באמצעות דופן כפולה בתנאים של וואקום-גבוה כך שאין כמעט איבוד חום.

מסיבה זו, יש צורך במעט מאוד אנרגיה (10 וואט בלבד) כדי לשמור את המים בטמפרטורה של 108°C. המים מתחילים לרתוח רק כשהברז מופעל והטמפרטורה של המים שזורמים החוצה יורדת ל-100°C. בזמן שהמים זורמים מתוך הברז, מים טריים זורמים לתוך המכל.

מכל נוסף משמש למים הקרים המסוננים. כאשר למכל זה מתלווה מכל גז ייעודי של קוקר ניתן גם ליהנות מסודה עדינה, קרה ומסוננת.

מכלים

קוקר פיתחו את מכל הפרו 3 והקומבי+ לאספקת מים רותחים באופן מיידי. לקוקר יש בידוד מעולה באמצעות דופן כפולה של המיכל המכילה וואקום אשר שומר שהמים יהיו בטמפרטורה הנכונה תוך חסכון באנרגיה. צריכת החשמל במצב המתנה דומה לצריכת החשמל של נתב (ראוטר).

גלו את היתרונות של קוקר

אין שום דבר רע בקומקום החשמלי הישן והטוב או בקומקום השורק. אבל כשעוברים על כל היתרונות של הקוקר, פשוט אין תחרות. זו הסיבה שקוקר מוסיף כל כך הרבה למשק הבית שלכם.

הכל בברז אחד

לקוקר יש ברז עם 4 פעולות ב-1: ברז פלקס. דגם זה מספק מים קרים ורותחים מתי שתרצו. מעבר לזאת, לפלקס יש צינור גמיש נשלף למים חמים וקרים, כדי להגיע למקומות מרוחקים בכיור.