עקב עבודות תחזוקה החנות מושבתת כרגע. נשוב בהקדם. תודה על הבנתכם. ניתן לבצע הזמנה טלפונית 046279558 שלוחה 3

החזרות

האם יש לכם 4 מיכלי CO2 ריקים להחזרה או שאתם צריכים להחזיר מוצר מההזמנה שלכם? ניתן לעשות זאת בקלות ובחינם. כך זה נעשה...

מיכלי CO2 ריקים

האם יש לכם 4 מיכלי CO2 ריקים להחזרה או שאתם צריכים להחזיר מוצר מההזמנה שלכם? ניתן לעשות זאת בקלות ובחינם. כך זה נעשה...

מיכלי ה- CO2 נותרים רכושה של קוקר. במטרה לקיימות ולחסכון בעלויות עבורכם, מיכלים ריקים ימולאו מחדש. יש להחזיר את מיכלי ה- CO2 הריקים המשומשים במארזים של ארבע יחידות בלבד. משלוחי החזרה של מיכל ריק אחד בלבד לא יתקבלו ולא יעובדו על ידי קוקר. 

מתי עלי להזמין מארז חדש של מיכלי CO2?

מיכל CO2 אחד מסופק כסטנדרט עם הקיוב. אנו ממליצים להזמין סט נוסף של 4 מיכלי CO2 ישירות דרך חנות האינטרנט שלנו, כך שתמיד יהיה לכם מלאי מספיק. בדרך זו תמיד יהיו לכם 5 מיכלי CO2 וברגע שתתחילו להשתמש במיכל ה- CO2 המלא האחרון, תוכלו להזמין מארז חדש של 4 מיכלי CO2 דרך חנות האינטרנט שלנו. במעמד ההזמנה תוכלו לציין את בקשתכם להחזרת מארז של 4 מיכלים ריקים ולהחזיר אותם ללא תשלום עם תווית ההחזר האישית שתופק ותשלח לדוא"ל שלכם לאחר מכן.

צריכה ועלויות

הצריכה שונה מאדם לאדם. מארז אחד של 4 מיכלים עשוי אפילו להספיק לשנה. ברגע שביצעתם את ההזמנה המקוונת השנייה שלכם, אנו יכולים לצפות לקבל את מארז 4 המיכלים הריקים שלכם בקרוב ע"י השליח שיספק לכם את המארז המלא. 

אם מיכלים ריקים לא יוחזרו, או שיוחזרו שלא במארז מלא של ארבע יחידות, או בצורה פגומה או בלתי שמישה, אזי קוקר תחייב בסך של 40 ש"ח כולל מע"מ עבור כל מיכל גז, וזאת בכדי להחזיר את עלות המיכלים הריקים.

האם ברשותכם מיכל נוסף עקב ביקור טכנאי או מסיבה אחרת? ספרו לנו אם אתם צריכים להחזיר 5 מיכלי CO2 או יותר על ידי שליחת דוא"ל מראש אל: service@quooker.co.il.

שלב 1: הזמנת משלוח ויצירת תווית החזרה

בתהליך ההזמנה תוכלו לציין האם יש לכם מארז שלם של 4 מיכלים ריקים להחזיר אלינו. זה כנראה לא יחול עד להזמנה השנייה שלכם.

לאחר שנקבל אלינו את ההזמנה, נדאג להדפיס תווית החזרה שתימסר על ידנו לשליח.

שלב 2: הכנת איסוף החבילה

את המיכלים הריקים ניתן לשמור בתוך קופסת הקרטון בה קיבלתם את המיכלים המלאים וכך גם לבצע את ההחזרה ע"י שימוש בקופסה זו.

שלב 3: מסירת משלוח ואיסוף החזרה

השליח שיגיע יימסור לכם את מארז 4 המיכלים החדש ובמקביל יאסוף את מארז 4 המיכלים הריקים. למארז המיכלים הריקים הוא יצמיד את תווית ההחזרה, כך שנדע שהחזרתכם בוצעה ונוכל לקלוט אותה אצלנו.

החזרת פריטי שירות ואביזרים אחרים

הזמנתם פריט או אביזר ואינכם מרוצים מהרכישה שלכם? או שקיבלם את הפריט הלא נכון? בצעו את השלבים הבאים להחזרת ההזמנה שלכם תוך 14 יום מרגע הקבלה, ובכפוף לתקנון האתר.

ציינו מהו המוצר אותו אתם מבקשים להחזיר או להחליף.

שימו לב, טופס זה אינו מיועד לרשום החזר של מארז 4 מיכלי CO2 ריקים. תוכלו למצוא את ההוראות להחזרת מיכלים ריקים בראש עמוד זה.

מלאו את המידע המבוקש, ציינו אילו מוצרים אתם מבקשים להחזיר, סיבת ההחזרה והאם ברצונכם לקבל החזר של סכום הרכישה או לקבל מוצר חלופי. לאחר מכן ניצור איתכם קשר תוך 1-3 ימי עסקים על מנת להסדיר את ההחלפה / ההחזרה.

הזכות לביטול עסקה

יש לכם הזכות לבטל את העסקה ולהחזיר את המוצר שרכשתם תוך ארבעה עשר (14) יום ממועד קבלת המוצר או ממועד קבלת אישור העסקה הכולל את פרטי העסקה, המאוחר מבין השניים. במהלך תקופה זו, על הלקוח לטפל בזהירות במיכלי ה- CO2 ובאריזתם. הלקוח יפתח ו / או יפרוק רק את קופסת מיכלי ה- CO2 במידה הנדרשת בכדי לבסס את אופיים ואת המאפיינים של מיכלי ה- CO2. משמעות הדבר היא כי אין לחבר את מיכלי ה- CO2 אל הקיוב ואין להוריד את איטום הפלסטיק המורכב על ראש כל מיכל.

למימוש זכות הביטול, עליכם לשלוח לנו הצהרה חד משמעית (למשל בכתב, בדואר או בדוא"ל) המודיעה לנו על ביטול ההזמנה. לשם כך תוכלו להשתמש בטופס ביטול רגיל.

אם תממשו את זכותכם לבטל, קוקר תחזיר את סכום הרכישה עבור מיכלי C02 תוך ארבעה עשר (14) יום מרגע קבלת מארז המיכלים השלם שהוחזר. הלקוח ישלם את עלויות החזרת מארז מיכלי ה- CO2 במקרה של ביטול.

האם שאלתכם לא נענתה כאן? שלחו דוא"ל לכתובת info@quooker.co.il