עקב עבודות תחזוקה החנות מושבתת כרגע. נשוב בהקדם. תודה על הבנתכם. ניתן לבצע הזמנה טלפונית 046279558 שלוחה 3

הבחירה הבטוחה ביותר לכל בית

"מים רותחים, ישירות מהברז. האם זה בטוח?" זו השאלה הנפוצה ביותר לגבי קוקר. התגובה שלנו היא שהקוקר הוא הבחירה הבטוחה ביותר לכל בית.

המים יוצאים בתרסיסי אוורירי

טבעת ההפעלה הבטיחותית המשולבת תאורה הופכת את זה לבלתי סביר, אך דמיינו לרגע שאתם מעבירים את היד מתחת לזרם מים רותחים. הייתם מושכים את היד לאחור לפני שתיכוו קשות מכיוון שזרם המים הרותחים היוצא מהקוקר, הוא זרם מים שאינו אחיד. הוא עשוי מטיפות עדינות - ממש תרסיס אוורירי; הבדל עצום מזרם מים אחיד שיפגע בכם אם הקומקום ייפול, דבר העלול לגרום לכוויות קשות ברגע אחד.

ידית בטיחותית להגנה מפני שימוש על ידי ילדים

מערכת בטיחות מתוחכמת מבטיחה שקוקר לעולם לא יספק מים רותחים בצורה אוטומטית. ראשית עליכם ללחוץ על הידית פעמיים ואז לסובב אותה. רק אז מים רותחים יצאו מהברז. מערכת זו נבדקה רבות. הלחיצה הכפולה והסיבוב מבטיחים כי הסיכון של 'בטעות' יופעל ברז המים הרותחים הוא קטן מאוד. דבר זה עוזר להגן על ילדים צעירים וסקרנים. בנוסף, יש בכפתור טבעת אור שמאירה בזמן שהברז מוציא מים וזאת על מנת להזהיר את המשתמש: אזהרה, מים רותחים יוצאים!

ברז מבודד עם פיה מסתובבת

כדי להקטין עוד יותר את הסיכון לכוויות, ברזי קוקר מצוידים בכמה תכונות בטיחות. לדוגמה, יש להם פיה מסתובבת שניתן לכוון במדויק, למשל כאשר ממלאים כד או סיר במים. הברז מבודד היטב בכל הדגמים, וכך תימנעו מלקבל כוויה לאחר הפעלתו.

קוקר אינו יכול להתהפך

ברזי קוקר מחוזקים היטב למשטח העבודה, כלומר הם אינם יכולים להתהפך. קומקום, לעומת זאת, יכול להתהפך, כמו גם סיר מים על הכיריים. שני אלה גורמים לרוב המכריע של תאונות עם מים רותחים. הם יכולים להיגרם, למשל, על ידי ילדים צעירים שאוחזים בכבל הקומקום הרופף ושופכים את המים על עצמם, או מכך שאתם נתקלים בסיר המוצב על הכיריים. תאונות מהסוג הזה פשוט בלתי אפשריות עם קוקר בבית שלכם.

הקוקר שלי

בילדותי התנגשתי פעם בסיר מים רותחים שהיה על הכיריים והוא התיז עליי. היו לי כוויות קשות באמת בכל החזה. זה לא הולך לקרות עם הבנים שלנו! לא ניתן להפיל קוקר, אך כן ניתן להפיל קומקום. '