עקב עבודות תחזוקה החנות מושבתת כרגע. נשוב בהקדם. תודה על הבנתכם. ניתן לבצע הזמנה טלפונית 046279558 שלוחה 3

קיימות

שינוי האקלים בפתח והוא לא מראה סימני האטה. עלינו לקבל החלטות מודעות ברמה האישית על מנת לזרז ביחד את מניעתו. עלינו לצרוך פחות ולקבל החלטות ידידותיות לסביבה. למרות שברז עם מים מסוננים רותחים, צוננים ומוגזים מרגיש כמו מותרות, ברז קוקר הוא למעשה רכישה ברת קיימא. עם קוקר במטבח, אתם חוסכים במים ואנרגיה ועם הקיוב, תוכלו להפחית את השימוש בבקבוקי פלסטיק חד-פעמיים.

צריכת מים ואנרגיה נמוכה יותר

כשאתם מוזגים מים מברז הקוקר שלכם, אתם צורכים בדיוק את כמות המים שאתם צריכים. בניגוד לקומקום, שאיתו אנשים לעיתים קרובות מרתיחים יותר מים ממה שהם צריכים... או מחליטים להרתיח אותם מחדש כי המים התקררו, דבר המבזבז הרבה אנרגיה!

המיכל בעל הדופן הכפולה בוואקום-גבוה שומר על המים בטמפרטורה של 108°C בלחץ. טכנולוגיה זו עוזרת לשמור את המים חמים בלי לצרוך הרבה אנרגיה. תחשבו על זה כמו תרמוס חשמלי, שהאנרגיה לא יכולה לברוח ממנו. המים רותחים רק כשהם יוצאים מהברז – כך שהם לא מורתחים כל הזמן בתוך המיכל.

פחות פסולת פלסטיק, הודות לקיוב

עם קוקר קיוב, תוכלו לקבל מים מסוננים קרים ומוגזים וכן מים רותחים ב- 100°C. זה אומר הסוף לבקבוקי הפלסטיק. עם בקבוק רב-פעמי תוכלו ליהנות מהטעם הצלול של המים הקרים והמוגזים של קוקר גם בדרכים. ומעבר לזה, אתם מצילים את כדור הארץ!

הקיוב גם חוסך מים. האם אי פעם השארתם את הברז פתוח לזמן מה כדי לקבל מים קרים מספיק לשתייה? איזה בזבוז של מים! עם קיוב, תוכלו ליהנות ממים מסוננים קרים מאוד באופן מיידי ללא המתנה וחשוב מכך, בלי לבזבז ליטרים של מים. קראו עוד כאן על הקוקר קיוב.

פילוסופיה עסקית ברת קיימא

בקוקר שואפים להשיג קיימות בכל התחומים. בני אדם והגנה על כדור הארץ תמיד נמצאים אצלנו בעדיפות עליונה. בשנת 2016, המתקנים של החברה בהולנד נבנו מחדש וכוסו ב-900 פאנלים סולריים, אשר מספקים את כלצרכי האנרגיה! במתקני החברה ממחזרים מוצרים ישנים ומנהלים את תנועת הפסולת בצורה ברת קיימא, בהתאם לתקנות ה-WEEE (איסוף ומיחזור של פסולת מוצרי חשמל וציוד אלקטרוני).

כמו כן, הקוקר קל לתחזוקה מה שמאריך את תוחלת החיים שלו. הברזים שלנו בדרך כלל נשמרים למשך חמש עשרה ועשרים שנה!